SUKCESY BRAMY MAZUR Centrum handlowe notuje duży wzrost frekwencji i pozyskuje nowe marki

Brama Mazur tętni życiem i odnotowuje najlepsze wyniki odwiedzalności od otwarcia. Dwie nowe restauracje, usługi i 100% wynajęcia to sukcesy galerii i efekt pracy zespołu leasingu Master Management Group.

Brama Mazur w Ełku cieszy się coraz większą popularnością. W 2017 roku odnotowała najlepsze wyniki od otwarcia, przyciągając prawie 2,2 miliona klientów, co oznacza, że odwiedziło ją o 13% więcej osób w porównaniu do ubiegłego roku. Zainteresowanych najmem lokalu w galerii nie brakuje, a już latem działalność w Bramie rozpoczną lokalni przedsiębiorcy z Ełku i okolic. Ofertę galerii uzupełniły dwie rodzinne restauracje, sklep z akcesoriami dekoracyjnymi i wyposażeniem wnętrz oraz biuro nieruchomości i biuro architektoniczne. Jako pierwsza otworzyła się restauracja Sotelli, marka producenta z regionu Warmii i Mazur, znana z produkcji kukurydzianych makaronów bezglutenowych.

- „Cieszymy się, że kolejni najemcy zdecydowali się rozwijać swój biznes w Bramie Mazur. W czerwcu, w galerii zagościły włoskie smaki, a to wszystko dzięki współpracy ze znaną w regionie marką Sotelli. Restauracja wynajęła powierzchnię ok. 200m2 na parterze budynku Planet Cinema. To doskonała atrakcja dla miłośników rozrywki, którzy po seansie kinowym zjedzą obiad w nowej restauracji, także w niedziele wolne od handlu.” – opowiada Wioleta Sobieraj, Leasing Manager w Master Management Group.

- „Jest to pierwsza lokalizacja naszej sieci w centrum handlowym. Koncept naszego lokalu nawiązuje do kuchni włoskiej, a podstawą menu są makarony kukurydziane w różnych odsłonach. Należymy do grona świadomych przedsiębiorców promujących żywność wysokiej jakości i inteligentną specjalizację regionu Warmii i Mazur.” – dodaje Andrzej Zadrożny, prezes firmy Pol – Food, właściciela marki Sotelli.

Nie jest to jedyna zmiana w ofercie Bramy Mazur, całkowicie wynajęty został trzykondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni najmu 926 m2, przy skrzyżowaniu ulic. Dąbrowskiego i Kościuszki. Parter i pierwsze piętro wraz z tarasem zajmie rodzinna restauracja, a na drugim piętrze znajdzie się sklep z akcesoriami do domu oraz usługi specjalistyczne: biuro nieruchomości i biuro architektoniczne. Wyłącznym najemcą całego budynku jest lokalny przedsiębiorca z Ełku.

- „Przy budowie Bramy Mazur w 2013 roku budynek został włączony do inwestycji i poddany rewitalizacji. Aktualnie prezentuje połączenie historycznej zabudowy z unikatowymi nowoczesnymi formami architektonicznymi, a od jesieni wzbogaci ofertę restauracyjną i usługową galerii.” – dodaje Wioleta Sobieraj.

Sotelli jest marką spółki Pol-Foods, producenta pelletów – półproduktów do produkcji snaków i prażynek. Firma na początku 2017 roku wprowadziła do swojej oferty makarony kukurydziane Sotelli, pozbawione glutenu, które są polecane nie tylko osobom cierpiący na celiakię, ale wszystkim ceniącym naturalne produkty - bez ukrytych surowców i dodatków.

Pliki