Relaks w najwyższym biurowcu w Łodzi!  Master Management Group zaprasza przedstawicieli biznesu i mieszkańców  do praktyki jogi w Hi Piotrkowska

Master Management Group zaangażował najemców i mieszkańców Łodzi do wspólnych ćwiczeń w najwyższym biurowcu w mieście. Na 19. piętrze nowoczesnego kompleksu Hi Piotrkowska praktykują jogę, stretching i pilates pod okiem profesjonalnych nauczycieli.

W zajęciach, odbywających się przez całe lato, udział biorą programiści, twórcy nowoczesnych technologii, globalni producenci polimerów, liderzy branży oświetleniowej, pracownicy najpopularniejszej drogerii w Polsce, urzędnicy, a także artyści i influencerzy. Łączy ich praca w najwyższym, łódzkim biurowcu Hi Piotrkowska oraz chęć poprawy własnej kondycji. Dołączają do nich również mieszkańcy Łodzi, zachęceni możliwością połączenia ćwiczeń z obserwacją zachodu słońca na najwyższym piętrze w mieście.

- Biura to nie tylko przestrzeń do pracy, ale miejsce wielu towarzyszących aktywności, zarówno związanych z codziennymi obowiązkami, jak i relaksem czy potrzebą własnego rozwoju. Hi Piotrkowska to kompleks łączący wiele funkcji – od pracy biurowej, przez handel, po usługi dodatkowe i to w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi. Dajemy najemcom więcej niż tylko komfortowe miejsce do pracy, ale również możliwość połączenia jej z nowymi doświadczeniami.mówi Justyna Drużyńska, Director of Office Operations w Master Management Group, zarządzającym kompleksem biurowym Hi Piotrkowska.

W zajęciach uczestniczą przedstawiciele m.in firm: iTEchArt, Avient Corporation, Signify, Rossmann czy pracownicy Urzędu Miasta w Łodzi.

- Uczestnicy są zachwyceni organizacją event’u, zarówno zajęciami prowadzonymi przez LidoMovement, jak i możliwością spędzenia czasu w otoczeniu pięknych widoków  rozpościerających się z 19-go piętra budynku. Wystrój urozmaicony nastrojowym oświetleniem i roślinami komentują jako fantastyczne uzupełnienie atmosfery relaksu podczas ćwiczeń. Avient gorąco poleca!mówi Ewa Matraszek-Królikiewicz, Head SSC Poland, Avient.

Letni cykl zajęć na wysokości będzie kontynuowany również jesienią i to z większą częstotliwością – dwa razy w tygodniu. Przestrzeń na 19. piętrze biurowca została wyjątkowo zaaranżowana przez studio florystyczne „Badylarz”, najemcę budynku, a otwarcie strefy chillout wsparła popularna sieć kawiarni.

- W Hi Piotrkowska pokazujemy, jak wykorzystać potencjał miejsca, angażując biznes i lokalne społeczności do wspólnych aktywności. Nasze zajęcia to również ważny element budowania wizerunku miejsca, tworzenia ciekawej historii, która pokazuje, że warto wykraczać poza standardowe działania, przynoszące dodatkową korzyść dla właściciela budynku, najemców i mieszkańcówzaznacza Karolina Majcher - Żelazek, Dyrektor ds. Marketingu i PR w MMG.

Hi Piotrkowska to nowoczesny kompleks, składający się z dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej 21 tysięcy m2 klasy A+ oraz 5 tysięcy m2 powierzchni handlowo-usługowej. Pierwszy z nich tworzy 20-piętrową wieżę o wysokości 82 metrów i uznawany jest za najwyższy budynek biurowy w Łodzi. Drugi, bardziej kameralny składa się z pięciu pięter. To siedziba polskich i światowych korporacji wielu branż, a także biur serwisowanych, centrum konferencyjnego oraz sklepów, kawiarni i punktów usługowych. Ogromnym atutem miejsca jest jego lokalizacja w ścisłym centrum Łodzi, u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych miasta, przy popularnym węźle przesiadkowym, nazywanym „Stajnią Jednorożca”.

- Z naszymi zajęciami docieramy do wielu pracowników korporacji, którym chcemy pokazać, iż regularne ćwiczenia nie tylko poprawią ich kondycję fizyczną i zdrowie, ale także podniosą energię życiową oraz obniżą poziom stresu. Wielu pracowników całe dnie spędza w pozycji siedzącej przy biurku - regularna praktyka ruchowa zbawiennie wpływa na stan chociażby ich kręgosłupa, nie wspominając już o innych korzyściach zdrowotnychopisuje Natalia Gładysz, właścicielka Lido Movement Studio, prowadząca zajęcia w Hi Piotrkowska.

Aranżację przestrzeni na 19. piętrze biurowca wykonała pracownia florystyczna „Badylarz”, na co dzień obecna w Hi Piotrkowska, podobnie jak Stabucks, który częstował uczestników kawą podczas inauguracyjnego spotkania na wysokości. Zajęcia prowadzi Lido Movement Studio. Budynkiem Hi Piotrkowska zarządza Master Management Group.

Pliki