Większy i na dłużej - 4F podwoił metraż w Galerii Niwa

Będzie jeszcze więcej sportu w Niwie! Marka 4F – wiodący polski producent odzieży i akcesoriów sportowych, przedłużyła umowę najmu i zdecydowała się na powiększenie salonu.

„Staramy się odpowiadać na potrzeby klientów i oferować im coraz lepsze rozwiązania zarówno na poziomie produktu jak i wyglądu sklepu. Salon 4F w Galerii Niwa został powiększony ze 112 m2 do 236 m2. Dodatkowa przestrzeń stwarza możliwość zaoferowania klientom większej ilości asortymentu. Mamy nadzieję, że dzięki licznym zmianom na poziomie wystroju, zakupy w 4F staną się jeszcze przyjemniejsze” – mówi Małgorzata Gabryś, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju, OTCF.

Oprócz sprzedaży detalicznej, marka 4F jest obecna w 36 krajach poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej, a jej produkty są dostępne w ponad 300 sklepach multibrandowych.

Bardzo się cieszymy z decyzji o przedłużeniu najmu i rozbudowie salonu marki 4F. To dowód na to, jak mocną pozycję na rynku ma dziś Galeria Niwa i jak duży potencjał dostrzegają w niej najemcy. Zależy nam na wspieraniu biznesu lokalnych przedsiębiorców, dlatego sklep 4F oraz wiele innych lokali rozwija się u nas na zasadzie franczyzy. W tej grupie jest już  otwarty w czerwcu tego roku europejski multibrand Sizeer oraz Esport, polski przedsiębiorca z asortymentem światowych marek ”  – dodaje Katarzyna Zegar, Dyrektor Galerii Niwa.

Finalizacja kolejnych umów najmu pokazuje, że koncept Galerii Niwa i strategia zarządzania Master Management Group sprawdzają się w oczach najemców. Połączenie mody, rozrywki i usług na ponad 14 700 mkw., na dwóch poziomach przyciąga mieszkańców i turystów.  Klienci mają do wyboru ponad 50 sklepów różnych marek, m.in. H&M, CCC, Orsay, Reserved, House, restauracje takie jak KFC czy Hammurabi oraz 4-salowe kino  Planet Cinema. Na przestrzeni ostatnich miesięcy ofertę galerii poszerzyły takie marki jak: Gatta, Quiosque i Sizeer. 

Link do artykułu: http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wiekszy-i-na-dluzej-4f-podwoil-metraz-w-galerii-niwa,68481.html

Pliki