Trzy razy większe CCC w MMG Centers Kutno

O ponad 850 mkw. powiększy swój salon w MMG Centers Kutno firma CCC, lider branży obuwniczej. Sklep o łącznej powierzchni 1300 mkw., zostanie oddany do dyspozycji klientów w nowej lokalizacji, w pierwszym kwartale tego roku.

Powiększony salon CCC z nową aranżacją i szerszym asortymentem znajdzie się na parterze, w sąsiedztwie sklepów Biedronka i Reserved. Lokal, prócz dotychczasowego wejścia z pasażu, zyska nowe, bezpośrednie wejście z parkingu przed obiektem. 

– Klienci MMG Centers Kutno zrobią zakupy w powiększonym salonie CCC. Zdecydowaliśmy się na powiększenie salonu z 443 mkw. do 1300 mkw. Taka zmiana umożliwi zaprezentowanie szerszego asortymentu i większego wyboru produktów, a także da więcej możliwości aranżacji przestrzeni. W ofercie salonu CCC są produkty marek własnych Lasocki, Clara Barson, czy Sprandi, jak i popularne marki obce  Ponadto w salonie znajdzie się miejsce na nowy asortyment, m.in. walizki, czapki, szaliki. Przy aranżacji nowego sklepu CCC w MMG Centers Kutno postawiliśmy na otwartą, przeszkloną przestrzeń z monitorami LED. Lokal zyska nowy podział na sekcje produktowe i kolorystykę. Wystrój charakteryzuje świeżość, do czego przyczyniają się także drewniane meble i nowoczesny design. Salon na pewno przyciągnie uwagę klientów i zachęci ich do odwiedzin. Po zwiększeniu powierzchni salon CCC będzie jedynym  salonem w Kutnie i jednym z największych w regionie – mówiKarol Semik, Dyrektor Ekspansji CCC

Zdaniem Michała Masztakowskiego, Dyrektora ds. rozwoju w Master Management Group, powiększenie i relokacja CCC wpisuje się w strategię aktywnego zarządzania portfolio MMG Centers. Od momentu przejęcia galerii w Kutnie słuchamy sugestii klientów i staramy się dopasować ofertę centrum do ich oczekiwań. Cieszymy się, że dobre wyniki naszego obiektu przekładają się na rozwój współpracy z najemcami. W grudniu otworzyliśmy Biedronkę, teraz salon CCC zostanie powiększony trzykrotnie, a to dopiero początek pozytywnych zmian zaplanowanych na ten rok.- tłumaczy Michał Masztakowski.

MMG Centers Kutno zostało przejęte przez Master Management Group wraz z portfelem 6 innych formatów handlowych we wrześniu 2017. Obiekt jest regionalnym centrum handlowym o powierzchni 16 100 m kw. Wśród najemców są polskie i zagraniczne sieci handlowe oraz sklepy lokalnych przedsiębiorców. Centrum oferuje 490 naziemnych miejsc parkingowych. W ramach zaangażowania w działania z miastem MMG Centers Kutno uczestniczy w Święcie Róży, Festiwalu Projektów Europejskich oraz jest sponsorem festiwalu piosenek Jeremiego Przybory Stacja Kutno.

Pliki