Sukcesy MMG Centers Kołobrzeg na targach SCF

MMG Centers Kołobrzeg, nowy projekt Master Management Group, umacnia swoją pozycję na rynku. Przemyślany koncept architektoniczny z wygodnym systemem komunikacji i pierwszym, czterosalowym kinem Planet Cinema w mieście to atuty, które przekonały wielu najemców wiosennej edycji targów Shopping Center Forum.

„Podczas wiosennej edycji targów SCF, odbyliśmy mnóstwo spotkań, które przełożyły się na wzrost komercjalizacji powierzchni w naszym projekcie. Jesteśmy przekonani, że rozpoczęte negocjacje zaowocują, a atrakcyjna oferta MMG Centers Kołobrzeg przyciągnie kolejne marki.” – komentuje Anna Polak, Head of Leasing w Master Management Group. „Aktualnie finalizujemy zmiany, które mają na celu dostosowanie układu galerii do najnowszych konceptów wiodących marek. Część najemców zdecydowała się powiększyć lokale, aby zaprezentować w MMG Centers Kołobrzeg swoje flagowe i pierwsze w mieście koncepty. Te atuty oraz wyjątkowa oferta rozrywkowa, pozwolą nam stworzyć pozycję lidera w mieście.” – tłumaczy Marta Wodzińska, Architekt w Master Management Group.

Nowy projekt Master Management Group w Kołobrzegu usytuowany jest w strategicznym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S6 i drogi krajowej nr 11. Klienci z łatwością dojadą do galerii samochodem. Z centrum miasta prowadzi ulica Bolesława Chrobrego, a z regionu doskonałym łącznikiem będzie ulica Krzywoustego.

- „ Nie bez znaczenia dla naszego projektu jest potencjał mieszkaniowy i turystyczny Kołobrzegu. W mieście odnotowuje się największą liczbę noclegów na polskim wybrzeżu, czego dowodem są wyniki z sezonu 2017. Bazując na najnowszych danych statystycznych GUS (2016 i sezon 2017), należy stwierdzić, że obszar powiatu kołobrzeskiego (Nadmorski Obszar Funkcjonalny Kołobrzeg) jest trzecim centrum turystycznym w kraju” – komentuje Michał Masztakowski, Dewelopment Director w Master Management Group.

MMG Cenets Kołobrzeg będzie pierwszym, nowoczesnym centrum handlowym w mieście o powierzchni najmu 13 200 m2. Autorem projektu i koncepcji architektonicznej MMG Centers Kołobrzeg jest pracownia NMS Architekci z Poznania, która działa na rynku od 2007 roku. Firma zdobyła uznanie dzięki takim projektom jak: Galeria Pestka w Poznaniu, Galeria Victoria w Wałbrzychu oraz Magnolia Park we Wrocławiu.

Pliki