Smaki świata w centrum Łodzi. Hi Piotrkowska namiesza na kulinarnej mapie miasta

Namieszane Grill & Bar to nowa marka restauracyjna stworzona specjalnie dla kompleksu Hi Piotrkowska. Lokal o powierzchni 150 mkw. zadebiutuje na łódzkim rynku jako nowatorski koncept z niebanalną ofertą lunchową. Pracownicy najwyższego biurowca w mieście, oprócz widoków, otrzymają menu z różnych stron świata.

Hi Piotrkowska, to nie tylko nowoczesna przestrzeń biurowa, ale także różnorodna oferta handlowo – usługowa. Deweloper projektu zadbał o to, aby pracownicy biurowca Hi połączyli przyjemne z pożytecznym i chętnie korzystali z jego udogodnień. ‘Nowa marka restauracyjna jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się łódzki rynek gastronomiczny i różne preferencje pracowników. To oni kształtują trendy i decydują o tym, co w miejscu pracy jest postrzegane jako atrakcyjne. Namieszane Grill & Bar będzie największym lokalem gastronomicznym na parterze wieży biurowej kompleksu Hi, bezpośrednio połączonym z lobby budynku. Dodatkowe wejście do lokalu od alei Mickiewicza ma potencjał, aby zachęcić korzystających z centrum przesiadkowego do odwiedzenia restauracji po pracy’ – tłumaczy Anita Petrus, Senior Leasing Manager w Master Management Group.

‘Koncept nowej marki restauracyjnej stworzyliśmy w oparciu o nasze doświadczenie i chęć rozwoju w nowych lokalizacjach. Wybraliśmy Łódź, bo to miasto z ogromnym potencjałem gastronomicznym, a kompleks Hi da nam możliwość zaistnienia na kulinarnej mapie centrum miasta. Obecnie prowadzimy trzy restauracje z kuchnią włoską (LA Trattoria) i gruzińską (Batumi Grill & Bar) w centrach handlowych w Płocku, a za chwilę powiększymy się o trzy kolejne m.in. w Gdańsku i w Gdyni. Dostrzegliśmy szansę na rozwój w obiektach wielofunkcyjnych i chcemy stworzyć nowatorską przestrzeń kulinarną dla pracowników biur. Nie zamykamy się na jeden rodzaj kuchni, bo wiemy, że ludzie lubią różnorodność. Chociaż dominującą w stałej karcie będzie kuchnia polska, to każdego dnia w lunchowym menu znajdą się dania inspirowane smakami z różnych stron świata. Namieszamy w kuchni i na rynku lokalnym’ – opowiada Konrad Iwański, General Manager marki LA Trattoria oraz Batumi Grill & Bar.

Możliwości rozwijania biznesu w kompleksie Hi przyciągają lokalnych przedsiębiorców i duże marki sieciowe. W gronie najemców są już: Starbucks, HEBE, Just GYM, Żabka, piekarnia i bistro Z pieca Rodem, a także Apteka Europejska i Delikatesy Fabryczne. W ofercie obiektu dostępne są ostatnie dwa wolne lokale: narożny, o powierzchni 270 mkw., na parterze budynku hotelowego z wejściem od ulicy Piotrkowskiej i Alei Mickiewicza, oraz przestrzeń o powierzchni 120 mkw. w budynku biurowym z wejściem od centrum przesiadkowego. Oba lokale są przeznaczone na działalność handlowo – usługową.

Pliki