SIZEER W GALERII NIWA

Europejski multibrand wzbogaci asortyment oświęcimskiego centrum handlowego. Nike, Adidas originals, Reebok, Converse, Vans, Puma, New Balance, Asics, Lacoste, a także Timberland ucieszą fanów sneakerów i najbardziej liczących się światowych marek. Otwarcie sklepu Sizeer zaplanowano na koniec czerwca.

Śledzimy najnowsze trendy w branży retail i dbamy o urozmaicony asortyment naszych galerii, dlatego wprowadzamy do Niwy markę, która ma streetwearowy charakter i zadowoli oczekiwania niejednego milenialsa. Sklep Sizeer o powierzchni najmu ponad 100 mkw znajdzie się na pierwszym piętrze Niwy, a pierwsi klienci zrobią w nim zakupy już przed wakacjami”– mówi Wioleta Sobieraj, Leasing Manager w Master Management Group.

Zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu w najlepszej galerii w mieście. Atrakcyjny mix najemców Niwy oraz miasto z potencjałem turystycznym przekonało nas o rozwoju marki Sizeer w Oświęcimiu” – dodaje Dariusz Kozorowski, Leasing & Franchising Manager w Marketing Investment Group.

Sieć salonów Sizeer stawia na intensywny rozwój w regionie CEE, lecz warto pamiętać, że ekspansja zaczęła się od Polski. Aktualnie 135 sklepów sieci spotkać można w galeriach i na ulicach handlowych europejskich miast, których grono sukcesywnie się powiększa. Poza sprzedażą stacjonarną, rozwijany jest również model sprzedaży online, który pod domeną sizeer.com również poszerza swój zasięg o nowe rynki. Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group, wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50style, up8 i Symbiosis.

Finalizacja kolejnych umów najmu pokazuje, że koncept Galerii Niwa i strategia zarządzania Master Management Group sprawdzają się w oczach najemców. Centrum jest wynajęte w 100%. Na przestrzeni ostatniego roku ofertę galerii poszerzyły takie marki jak: YES, Time Trend, Ziaja i NeoNail. Niwa jest dziś lubianym i rozpoznawalnym miejscem zakupów i spotkań w regionie. Połączenie mody, rozrywki i usług na ponad 14 700 mkw., na dwóch poziomach przyciąga mieszkańców i turystów. Klienci mają do wyboru ponad 50 sklepów różnych marek, m.in. H&M, CCC, Orsay, Reserved, House, restauracje takie jak KFC czy Hammurabi oraz 4-salowe kino Planet Cinema.

Pliki