Perfumerie Douglas wchodzą do trzech centrów handlowych zarządzanych przez Master Management Group

Master Management Group wprowadza perfumerie Douglas do trzech, popularnych galerii handlowych z portfolio firmy w Polsce. Otwarcie zaplanowano na jesień tego roku. To będą pierwsze perfumerie Douglas w Kutnie, Ełku i Oświęcimiu. Kontrakt Master Management Group i Douglas obejmuje łącznie 515 m² powierzchni handlowej.

Największą perfumerię, na powierzchni 200 m², zyskają klienci Bramy Mazur w Ełku. To popularne centrum handlowe z ofertą marek niemal wszystkich kategorii, kinem oraz klubem fitness. Druga otwarta zostanie w Galerii Niwa w Oświęcimiu na 165 m². To również jedyna galeria handlowa

w mieście, z szeroką ofertą sklepów, punktów usługowych, marketem spożywczym i 4-salowym kinem. W Galerii Różanej w Kutnie, będącej czołową destynacją zakupową w regionie, perfumeria Douglas zaprezentuje ofertę na blisko 150 m².

- Douglas to wiodąca marka perfumerii w Polsce, której oferta doskonale uzupełni dotychczasową strukturę najemców w każdej z lokalizacji, gdzie rozpoczynamy właśnie współpracę. To obiekty w pełni skomercjalizowane, osiągające bardzo dobre wyniki sprzedażowe i cieszące się dużym zainteresowaniem klientów. Jestem przekonana, że nasza współpraca z Douglas w Ełku, Oświęcimiu i w Kutnie przyniesie obu stronom szereg korzyści biznesowych, a mieszkańcom istotnie wzbogaci dotychczasowe doświadczenia zakupowe – mówi Anna Polak, Head of Leasing w MMG.

W każdym z trzech miast, perfumerie Douglas powstają w najnowszych konceptach sprzedażowych i architektonicznych marki, znanych również z innych lokalizacji w Polsce. Wnętrza łączyć będą stonowaną kolorystykę z elementami multimedialnymi, promującymi ofertę.

- To miasta z dużym potencjałem zakupowym, a same galerie są nowoczesnymi obiektami, profesjonalnie i sprawnie zarządzanymi. Stąd decyzja o otwarciu naszych perfumerii w tych właśnie lokalizacjach – mówi Magdalena Przybysz, Dyrektor ds. Ekspansji i Inwestycji, Douglas.

Jak zapewnia przedstawiciel Douglas, w perfumeriach w Ełku, Kutnie i Oświęcimiu klienci znajdą staranie wyselekcjonowaną ofertę dostosowaną do potrzeb lokalnych klientów. Będą to nie tylko marki luksusowe niemal wszystkich kategorii obecnych w sprzedaży, ale też nowoczesne produkty dla osób zainteresowanych trendami światowymi.

Perfumerie Douglas zostaną otwarte jesienią tego roku. Obecnie trwają prace związane z aranżacją wnętrz.

Pliki