Medicine wchodzi do Bramy Mazur

Modne printy, ciekawe wzornictwo i kolekcje tworzone przez utalentowanych twórców to nowa propozycja dla fanów modowych trendów ełckiej galerii. Limitowane serie polskiej marki odzieżowej Medicine Everyday Therapy, od lipca można odkrywać również w Bramie Mazur.

Salon Medicine o powierzchni 320 m2 znajduje się na pierwszym piętrze Bramy Mazur i działa w formie franczyzy. Charakter sklepu podkreślają między innymi elementy wystroju wnętrza w inspirującym stylu vintage. Autorskie kolekcje marki dedykowane są klientom, którzy nie lubią rutyny i poszukują różnorodności w wyrażaniu swojego stylu na co dzień i do pracy.

„Medicine stale otwiera się na nowych klientów, poszukując na mapie Polski najlepszych lokalizacji dla kolejnych salonów. Cieszymy się, że od teraz nasza marka zaznaczy swoją obecność także w Ełku. Medicine – to nie tylko nazwa, czy logo – wybierając tę nazwę, obraliśmy swój główny cel, naszą misję. Chcielibyśmy, aby nasza kolekcja, nasza obsługa oraz atmosfera sklepu była panaceum dla duszy klientów. Aby nasi klienci wchodząc do nas, zapominali o troskach dnia, a wkładając nasze oryginalne ubrania, czuli się wyjątkowo.” – powiedział Krzysztof Bajołek, Prezes Brandbq Sp. z o.o. i twórca marki Medicine.

Autorski koncept nowego salonu Medicine zaprojektowany został z największą starannością zgodnie ze światowymi trendami. Wysokiej jakości naturalne materiały, użyte do aranżacji przestrzeni salonu, podkreślają autentyczność i wyjątkowość marki Medicine.

„Przy budowaniu oferty każdej z naszych galerii staramy się angażować do współpracy lokalnych przedsiębiorców, dlatego cieszymy się na współpracę z rozpoznawalną polską marką, którą w Bramie Mazur rozwijać będzie firma z Olsztyna. Medicine stanowi uzupełnienie bogatej oferty modowej Bramy Mazur i doskonale wpasowuje się w strategię rozwoju naszego centrum. Z pewnością ciekawe wzornictwo i limitowane serie Medicine tworzone przez polskich artystów, znajdą swoich entuzjastów w Ełku.” – powiedziała Marzena Pijarczyk, Senior Leasing Manager w Master Management Group.

Sieć Medicine stale poszerza swoją ofertę i jest już obecna w 60 miastach Polski. Salony marki ulokowane są w najpopularniejszych galeriach handlowych w kraju. Na kolekcje składają się wygodne, casualowe projekty w miejskim stylu – takie, które z powodzeniem można wybrać i do pracy, i na weekend. Medicine wyróżniają przede wszystkim ciekawe wzornictwo i limitowane serie, tworzone przez utalentowanych twórców. Do tej pory marka współpracowała m.in. z uznanymi projektantami, grafikami czy plakacistami. Modowe propozycje marki docenią nie tylko te osoby, dla których ważny jest ciekawy, unikalny design i wzornictwo. Medicine z powodzeniem łączy bowiem dbałość o estetykę z zapewnieniem jak najwyższej jakości swoich ubrań.

Pliki