Media Expert wchodzi do Bramy Jury

Media Expert, jedna z największych marek branży RTV, AGD i Multimedia w Polsce otworzy elektromarket w Bramie Jury. Na powierzchni 712 mkw., oprócz ekspozycji nowości, fani elektroniki i innowacji będą mogli skorzystać z szerokiego zakresu usług około sprzedażowych.

- ‘Brama Jury w Zawierciu zapewni mieszkańcom miasta i regionu dostęp do kompleksowej oferty handlowo-usługowej. Obiekt ma duży potencjał i cieszymy się bardzo, że swoją obecnością w tym miejscu umacniamy naszą pozycję na rynku lokalnym. Zawiercie wspaniale się rozwija, a my chcemy być w częścią tego procesu. Zapewniamy bogatą ofertę RTV, AGD i multimediów, wzbogaconą o produkty segmentów: rowery, skutery, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Naszą przewagą rynkową jest szeroki asortyment, zróżnicowany pod względem cenowym oraz fachowa obsługa potrafiąca pomóc w dopasowaniu produktu do oczekiwań Klienta. Dzięki temu jesteśmy doskonałym adresem dla osób urządzających dom, mieszkanie czy ogród, poszukiwaczy gadżetów i niebanalnych prezentów oraz pasjonatów elektroniki’. - mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Media Expert działa na polskim rynku od 2002 roku i oferuje najnowsze produkty segmentu RTV i AGD, a także smartfony, laptopy, tablety i sprzęt fotograficzny. W skład siedzi wchodzi 470 elektromarketów w 377 miastach na terenie całego kraju.

- ‘Aktywnie budujemy ofertę pierwszej galerii handlowej w Zawierciu. Wybieramy do współpracy popularne marki, będące liderami w swoich kategoriach. Wierzymy, że bogaty asortyment Media Expert i fachowe doradztwo personelu zaspokoją potrzeby entuzjastów nowinek technologicznych, jak i osób poszukujących wysokiej jakości sprzętu do domu i biura. Elektromarket będzie mieć bezpośrednie wejście z parkingu, dzięki czemu zakupy będą wygodne‘. -opowiada Marzena Pijarczyk, Leasing Manager w Master Management Group.

Brama Jury, projekt Master Management Group, będzie pierwszym centrum handlowo - rozrywkowym w Zawierciu. Na 15 000 m2 powierzchni najmu znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Obiekt będzie zlokalizowany przy ulicy Wojska Polskiego, która stanowi fragment drogi krajowej nr 78 w kierunku Katowic. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie 450 miejsc postojowych. Autorem koncepcji architektonicznej projektu MMG w Zawierciu jest pracownia LW+ARCHITEKCI.

 

Pliki