Master Management Group wprowadza market spożywczy Biedronka  do portfolio najemców centrum MMG Ciechanów

Market spożywczy Biedronka dołącza do grona najemców centrum MMG Ciechanów, najlepiej rozpoznawalnego obiektu handlowego w regionie, zarządzanego przez Master Management Group. Sklep zostanie otwarty w czerwcu tego roku. Biedronka to obecnie największa sieć detaliczna w Polsce.

Cieszymy się z obecności tak popularnej i dobrze rozpoznawalnej marki segmentu marketów spożywczych właśnie w MMG Ciechanów, dominującym obiekcie na handlowej mapie regionu. W minionym roku centrum odwiedziły ponad 3 mln klientów, a poziom najmu wynosi obecnie 100 procent”– mówi Anna Polak, Head of Leasing Master Management Group. „Nasi partnerzy biznesowi od lat dostrzegają w tym miejscu silny potencjał sprzedażowy dla swoich produktów. Wierzę, że decyzja o rozszerzeniu sieci sprzedaży Biedronki o MMG Ciechanów przyniesie szereg korzyści wszystkim najemcom i z pewnością będzie silnym magnesem dla mieszkańców Ciechanowa oraz pobliskich miejscowości” – podkreśla Anna Polak.

MMG Ciechanów to kompleks, łączący tradycyjną galerię handlową z parkiem handlowym, w którym swoje sklepy prowadzą popularne sieci ogólnopolskie i międzynarodowe, a także lokalni najemcy niemal wszystkich kategorii. Biedronka w galerii MMG Ciechanów zajmie powierzchnię 890 m² i zastąpi dotychczasowego operatora spożywczego. Obecnie trwają prace remontowe i adaptacyjne wnętrz. Otwarcie dla klientów zaplanowano na czerwiec tego roku.

Nowa Biedronka to ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, wyeksponowane strefy promocji, kwiatów oraz przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa. Nowoczesny i przestronny wygląd placówka zyska dzięki zupełnie nowym systemom regałów i półek. Na miejscu można będzie kupić świeżo wypiekane pieczywo oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców. Dla wygody klientów wprowadzony zostanie podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze” – podkreśla zalety nowego sklepu Biedronki w MMG Ciechanów Marek Szablewski, Starszy Menadżer w sieci Biedronka.

MMG Ciechanów to znana destynacja zakupowa w regionie, z dużym przepływem klientów. Otwarcie popularnego marketu spożywczego ma szansę uczynić ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Jak podkreślają przedstawiciele Jeronimo Martins, rozszerzanie sieci sprzedaży o kolejne markety ma na celu umożliwienie klientom sprawnego dostępu do oferty Biedronki, ułatwianie zakupów i oszczędność czasu. MMG Ciechanów pozwala na kompleksowe zakupy wielu kategorii produktów – od szeroko pojętej mody i akcesoriów, przez artykuły dla domu i usługi, po artykuły spożywcze.

Łączna powierzchnia najmu centrum MMG Ciechanów wynosi 15 600 m². W 2021 roku Master Management Group rozbudowało obiekt oraz unowocześniło wnętrza. To umożliwiło rozszerzenie portfolio najemców o kolejne marki i zwiększenie powierzchni części dotychczasowych sklepów.

MMG Ciechanów jest popularnym miejscem zakupów dla mieszkańców dwóch województw: mazowieckiego i łódzkiego. Centrum jest zlokalizowane przy drodze krajowej nr 60, na skraju Ciechanowa i pobliskiego Wejherowa. Na miejsce można dojechać komunikacją miejską lub samochodem. Na klientów czeka tam 500 miejsc parkingowych.

Pliki