Master Management Group rozszerza ofertę handlu i rozrywki  w Bramie Mazur w Ełku

Master Management Group wprowadza nowych najemców do Bramy Mazur w Ełku na powierzchnię blisko 750 m kw. To debiutujący na Mazurach salon biżuteryjnej marki Apart, sklep Monnari z ofertą mody damskiej oraz filia warszawskiej szkoły tańca Movement Studio.

- Witamy w Bramie Mazur zarówno dobrze nam znanych partnerów biznesowych jak i debiutantów, których oferta doskonale dopełni zróżnicowaną propozycję zakupową i rozrywkową tego wyjątkowego miejsca na handlowej mapie regionu. Nasze centrum odwiedza rocznie blisko 2 mln klientów, a to potencjał sprzedażowy, który doceniają przedstawiciele marek niemal wszystkich branż, chcący funkcjonować w docenianym przez mieszkańców i turystów oraz sprawnie zarządzanym obiekcie handlowymmówi Anna Polak, Head of Leasing w Master Management Group.

Brama Mazur to pierwsze i jedyne wielofunkcyjne centrum handlowe w Ełku z szeroką ofertą marek lokalnych i międzynarodowych, wielkopowierzchniowym sklepem spożywczym, kinem, klubem fitness, a także ofertą restauracji i kawiarni.

Apart to marka od blisko pięciu dekad obecna na polskim rynku i od lat to właśnie do niej należy pozycja lidera w branży jubilerskiej. W galerii Brama Mazur zajmie powierzchnię 102 m kw.

- Mimo iż APART posiada w województwie warmińsko-mazurskim cztery salony, to żaden z nich nie znajduje się na obszarze Mazur. Mazury to swoista terra incognita dla naszej marki, choć oczywiście doskonale zbadaliśmy potencjał tego miejsca. Ełk jako największe mazurskie miasto i stolica powiatu, jest bardzo dobrym wyborem dla wprowadzenia stacjonarnego kanału sprzedaży, zanim podejmiemy decyzję o ewentualnej ekspansji w innych, ważnych dla regionu miejscowościach. Bardzo pozytywnie oceniamy też potencjał samej Bramy Mazur – mówi Łukasz Połczyński, Expansion Manager APART.

Oferta biżuteryjna Apart to kolekcje z ogromnym wyborem pierścionków, bransoletek, naszyjników, zawieszek i kolczyków ze złota i srebra, z kamieniami szlachetnymi i oryginalnymi ozdobami. Salony marki prezentują też szeroką ofertę zegarków dla dorosłych, młodzieży i dzieci.
Kolejną nowością w pasażach handlowych Bramy Mazur będzie marka Monnari, która uzupełni ofertę modową centrum. Na powierzchni ponad 400 m kw. zaprezentuje kolekcje odzieży damskiej dla kobiet ceniących elegancję i nowoczesność, formalną i mniej oficjalną, uzupełnioną akcesoriami.

W budynku B wchodzącym w skład kompleksu handlowo-rozrywkowego Bramy Mazur, działalność rozpocznie z kolei szkoła tańca Movement Dance Studio, znana już dobrze mieszkańcom Warszawy.

- Otwarcie szkoły tańca stanowi świetne uzupełnienie naszej oferty dla mieszkańców Ełku, wykraczającej poza tradycyjne doświadczenia zakupowe, zapewniając możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Movement Dance Studio dostarczy mieszkańcom wielu pozytywnych wrażeń. Dodatkowo udział w zajęciach tanecznych można doskonale połączyć z udanymi zakupami w Bramie Mazur - dodaje Wioleta Sobieraj, Senior Leasing Manager.

Mieszkańcy Ełku i okolicznych miejscowości zyskają okazję, by - jak piszą przedstawiciele Movement Dance Studio - w pięknej szkole tańca skorzystać z bogatej oferty instruktorów i stylów tanecznych. Do nowej szkoły przyjeżdżać będą instruktorzy z całej Polski, by uczyć i doskonalić umiejętności taneczne uczniów w każdej grupie wiekowej – od dzieci po seniorów, będących zarówno amatorami jak i zawodowcami. Szkoła jest połączona z galerią oszklonym korytarzem i zajmie powierzchnię 241 m kw.

Brama Mazur to nowoczesne centrum handlowe, zlokalizowane w centrum zabytkowego układu urbanistycznego miasta. To kompleks łączący funkcje handlowe i rozrywkowe, z oryginalną architekturą - miejsce komfortowych zakupów popularnych marek lokalnych i międzynarodowych, a także spotkań mieszkańców, rozrywki i sportu. Oferta Bramy Mazur jest dostępna na 18 000 m kw.

Zarządcą obiektu jest Master Management Group.

Pliki