H&M kluczowym najemcą fashion w Bramie Jury

1723 mkw. – taką powierzchnię zajmie sklep H&M w Bramie Jury w Zawierciu. Szwedzki gigant sfinalizował umowę wejścia do jednego z kluczowych projektów realizowanych przez Master Management Group. Sieć zajmie lokal na parterze centrum.

– Cieszymy się, że marka H&M wybrała Bramę Jury. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w Zawierciu i kluczowy najemca strefy fashion naszego projektu. Dla nas to także potwierdzenie, że projekt galerii handlowej Master Management Group w Zawierciu ma potencjał i stanowi atrakcyjną lokalizację dla rozwoju biznesu topowych marek w Polsce – mówi Anita Petrus, Senior Leasing Manager w Master Management Group. – Dzięki tej współpracy mieszkańcy Zawiercia i okolic będą mieć dostęp do światowych trendów oraz dobrej jakości odzieży w najlepszej cenie – dodaje.

Brama Jury będzie pierwszym, nowoczesnym centrum handlowo-usługowym z czterosalowym kinem Planet Cinema w Zawierciu. Na powierzchni 15 tys. mkw. znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Wśród pierwszych najemców obiektu, poza H&M są także Media Expert, Telakces i Planet Cinema.

 

Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową galeria będzie miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kawiarniach i restauracjach.

Dla wygody klientów Brama Jury zapewni rozwiązania odpowiedające na różne potrzeby. Są wśród nich pokój matki i dziecka, strefa zabaw, bankomat czy też dostęp do Wi –Fi. Podczas zakupów będzie można umyć samochód lub zadbać o siebie, korzystając z usług kosmetycznych. Ulokowanie wszystkich sklepów na jednym poziomie i wejście do centrum bezpośrednio z parkingu przed obiektem sprawi, że spotkania i zakupy w Bramie Jury będą przyjemne. Do dyspozycji klientów oddanych będzie około 500 miejsc parkingowych.

Brama Jury powstaje przy ulicy Wojska Polskiego, głównej arterii miasta, która w przyszłości stworzy skrzyżowanie z planowaną zachodnią obwodnicą Zawiercia. Niewielkie odległości i dobra komunikacja PKP i PKS sprawiają, że Zawiercie stanowi doskonały punkt wypadowy w najbardziej atrakcyjne tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tutaj krzyżują się szlaki turystyczne piesze i rowerowe, między innymi Szlak „Orlich Gniazd” oraz „Warowni Jurajskich”. To właśnie dlatego położenie miasta u źródeł rzek Warty i Czarnej Przemszy, określa się mianem „bramy na Jurę”.

Autorem koncepcji architektonicznej projektu Master Management Group w Zawierciu jest pracownia LW+ARCHITEKCI z Warszawy.

Więcej informacji o projekcie na stronie: https://www.galeriabramajury.pl/