Hi PIOTRKOWSKA 155 przyciąga najemców.  Wynajęto ponad połowę lokali handlowo – usługowych.

Hi Piotrkowska 155, wielofunkcyjny kompleks biurowo - handlowo - usługowy, który powstaje w centrum Łodzi, przyciąga najemców. Marki, które zdecydowały się otworzyć swój lokal w tej inwestycji to Starbucks, HEBE, Just GYM i Żabka. Ofertę obiektu uzupełnią lokale handlowo – usługowe z artykułami spożywczymi i produktami dla zdrowia i urody.

Centrum Łodzi przechodzi metamorfozę. Jednym z powstających tam projektów jest Hi Piotrkowska 155, czyli wielofunkcyjny kompleks handlowo-biurowo-hotelowy, którego deweloperem jest Master Management Group. Prace nad projektem toczą się zgodnie z harmonogramem, a termin zakończenia budowy to pierwszy kwartał 2020 roku. Ponad połowa dostępnej w Hi Piotrowska 155 powierzchni handlowo-usługowej została już skomercjalizowana.

- Cieszymy się, że znane marki doceniły potencjał naszej inwestycji. Obserwujemy trendy na rynku i wiemy jak ważne są różnorodne funkcje obiektów typu mixed–use. Wśród oczekiwanych udogodnień przestrzeni biurowych wymienia się często klub fitness lub siłownię i sklep z artykułami spożywczymi. Pracownicy biur oczekują także bogatszej oferty z sektora zdrowie i uroda. Realizujemy te założenia, o czym świadczą podpisane umowy najmu z Hebe, Starbucks, Żabką, oraz Just Gym. Wśród najemców obiektu znajdą się także Delikatesy Fabryczne, Piekarnia Nowakowski oraz Apteka Europejska. – komentuje Anna Polak, Head of Leasing w Master Management Group. Oferujemy łącznie 5 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej pod handel i usługi. Aktualnie pracujemy nad wprowadzeniem kolejnych marek restauracyjnych i kliniki medycznej. - dodaje Anna Polak.

Dzięki swym różnorodnym funkcjom Hi Piotrkowska 155 wzbogaci ofertę biurową, handlową i usługową w centrum Łodzi. Dogodna lokalizacja inwestycji w pobliżu centrum przesiadkowego, zwanego potocznie „stajnią jednorożców”, zapewnia komfort korzystania z komunikacji miejskiej (12 linii tramwajowych oraz 6 linii autobusowych). Według danych Urzędu Miasta Łodzi, codziennie z tego miejsca korzysta nawet 50 000 osób.  Kompleks ma też potencjał, żeby ożywić turystykę w mieście. Najemcą jednego z trzech budynków jest Hampton by Hilton, a położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie najdłuższej promenady handlowej w Europie, czyli ulicy Piotrkowskiej, podkreśla unikalność tego adresu.

Zlokalizowanie w jednym miejscu powierzchni biurowej, usługowej oraz hotelowej jest bardzo ciekawym konceptem, który jest coraz bardziej popularny wśród potencjalnych najemców. W związku z tym, uważam, że miks usług, jaki będzie oferowany w projekcie Hi Piotrkowska 155 na pewno przyczyni się do jeszcze większego ożywienia tej części miasta - mówi  Adam Pustelnik, Dyrektor Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą, Urząd Miasta Łodzi.

Pliki