Empik zostaje w Ełku i w Kutnie

Empik, lider omnichannel w Polsce, przedłuża umowy najmu w centrach Master Management Group na kolejne lata. Pasjonaci czytania, muzyki, filmu, DIY i planszówek będą mogli dalej poszukiwać inspiracji do ciekawego spędzania czasu wolnego w salonach Empik w Bramie Mazur i w MMG Centers Kutno.

Empik docenił potencjał dominujących w Ełku i w Kutnie centrów zarządzanych przez Master Management Group i podjął decyzję o przedłużeniu najmu lokali na kolejnych pięć lat. Sklepy są jedynymi placówkami tej marki z szeroką ofertą wydawniczą i multimedialną w tych miastach. 

- „Chcemy docierać z naszą ofertą do możliwie najszerszego grona klientów, dlatego rozwijamy współpracę z centrami handlowymi, które mają strategię spójną z naszą i dają inspiracje do spędzania czasu wolnego. Klienci naszych salonów w Ełku i Kutnie, będą mogli nadal czerpać z pełnej gamy produktów, które pomagają odkrywać i rozwijać rozmaite pasje. Spójność działań centrum handlowego i najemcy jest ważna, a model takiej współpracy sprawdza się, dlatego zostajemy na dłużej” – powiedziała Urszula Sekuła, Dyrektor ds. Nieruchomości w Empiku.

- „Empik jest z nami już pięć lat i aktywnie urozmaica ofertę rozrywkową Bramy Mazur i MMG Centers Kutno. Połączenie tradycyjnego modelu zakupów ze stale zmieniającymi się potrzebami klientów to istotny filar budujący lojalność i pozycjonowanie centrum handlowego w regionie. Od początku działania sklepu Empik w Bramie Mazur, udało nam się wspólnie zorganizować spotkania z takimi gwiazdami jak Sarsa, Doda, Grzegorz Hyży i ostatnio z Mozilem. Cieszymy się z tych inicjatyw i planujemy kolejne” – opowiada Wioleta Sobieraj, Leasing Manager w Master Management Group.

Empik to dziś wiodąca grupa retailowa w Polsce zorientowana na pasje, spędzanie wolnego czasu i styl życia, a jednocześnie wg ostatniego raportu Rzeczpospolitej 5. najsilniejsza marka w Polsce. W skład porfolio Empiku wchodzą: sieć ponad 250 salonów sprzedaży, jeden z czołowych sklepów internetowych w Polsce – Empik.com – który oferuje najszerszy i kompleksowy wybór produktów ze światów Dziecko i mama, Zdrowie i uroda,  Zabawki, Dom i ogród, Sport, Elektronika. W Grupie jest również serwis Empikfoto – który pomaga tworzyć pamiątki i utrwalać wspomnienia oraz aplikacja do czytania e-booków i słuchania audiobooków EmpikGO – dzięki której miłośnicy literatury mogą czytać i słuchać, gdzie chcą.

Pliki