1500. drogeria Rossmann w Hi Piotrkowska

Hi Piotrkowska to nie tylko nowoczesna przestrzeń biurowa, to także atrakcyjny mix sieciowych i lokalnych marek handlowo – usługowych w samym centrum miasta. Parter najwyższego łódzkiego biurowca to siedziba pierwszego oddziału Banku Polskiego w Łodzi, nowa lokalizacja sieci Żabka, lokal z e-papierosami VUSE, pracownia florystyczna Badylarz i ….1500 sklep marki Rossmann. Dziś trochę historii o tej ostatniej.

Czy wiedzieliście, że pierwszy sklep z szyldem Rossmann zadebiutował 28 lat temu w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej? 1500. placówka również ma łódzki adres, to Hi przy Piotrkowskiej 157.

– Czasami słyszę, że Rossmann jest już na każdym rogu. Pobrzmiewa w tym pewne niedowierzanie, ciekawość: jak wy to robicie? Okres pandemii wykorzystaliśmy na rozwój: udało się nam zrealizować plan otwarć i przyspieszyć inwestycje w oczekiwane przez klientów jeszcze bardziej bezpieczne formy zakupów jak kasy samoobsługowe czy funkcja Rossmann GO – mówi prezes Rossmann SDP Marek Maruszak.

- Dobór najemców staraliśmy się dopasować do koncepcji budynku mixed-use. Kierowaliśmy się między innymi potrzebą realizacji codziennych potrzeb pracowników powierzchni biurowych, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę drogerią Rossmann, siecią Żabka,  oraz ze Starbucksem i klubami Just GYM. – wymienia Anna Polak, dyrektor działu komercjalizacji w Master Management Group. 

W nowej drogerii, vis a vis jednego z symboli Łodzi tzw. Stajni Jednorożców, klienci mają do wyboru 12 tys. produktów, wyselekcjonowanych zgodnie ze światowymi trendami, jak zawsze w atrakcyjnych cenach. Do dyspozycji są kasy samoobsługowe, posiadacze naszej aplikacji mogą tez skorzystać z Rossmann GO, czyli samodzielnego skanowania produktów za pomocą własnego telefonu i płacenia online (podpiętą do telefonu kartą, blikiem czy przelewem).

Więcej szczegółów:

https://www.rossmann.pl/firma/pl-pl/biuro-prasowe/informacja/1500-drogeria-rossmann,645168