Rozrywkowa Brama Jury

Projekcje w systemie 3D, komfortowe fotele VIP, modna kawiarnia Planet Café oraz krótkie bloki reklamowe przed seansem – to tylko wybrane atrakcje oferty rozrywkowej zawierciańskiej galerii. Planet Cinema, polski operator kinowy, opowiada o tym, co czeka entuzjastów wielkiego ekranu w Bramie Jury.

Dzięki zawartej z operatorem umowie, Brama Jury, oprócz różnorodnej oferty handlowej zapewni klientom i mieszkańcom rozrywkę na najwyższym poziomie. Zawierciańskie kino będzie miało cztery klimatyzowane sale i ponad 500 miejsc dla gości. Widzowie obejrzą filmy zarówno w technologii 2D, jak i 3D, w najwyższej jakości systemów dźwiękowych. W przygotowaniu jest także oferta VIP z super wygodnymi fotelami. Planet Cinema organizuje pokazy specjalne dla kobiet, maratony filmowe i imprezy dla dzieci. Dostępna będzie także oferta dla firm, które poszukują miejsca na konferencję, czy imprezę integracyjną. Każdy, kto ceni dobry repertuar w przyjaznej atmosferze, znajdzie coś dla siebie.

O atrakcjach kina w Bramie Jury opowiada Tomasz Brodowski, Dyrektor sieci kin Planet Cinema: „Cieszę się, że Zawiercie już wkrótce trafi na mapę kin Planet Cinema. W każdym mieście, gdzie otwieramy kino wchodzimy w dialog z lokalną społecznością, tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców i prawdziwych entuzjastów rozrywki na dużym ekranie. Dbamy o wysoki poziom obsługi klienta i emitujemy krótkie bloki reklamowe przed seansem. Nowością dla wszystkich kinomaniaków będzie kawiarnia Planet Café z szerokim wyborem przekąsek i napojów. Dzięki temu Planet Cinema stanie się ważnym miejscem spotkań.”

Planet Cinema zajmie ponad 1 tys. mkw. na parterze galerii, w bezpośrednim sąsiedztwie strefy restauracyjnej.

Postępy w komercjalizacji Bramy Jury komentuje Witold Grim, Prezydent miasta Zawiercie: „Inwestycja z pewnością wzbogaci ofertę miasta, a podnoszenie jakości życia mieszkańców to jeden z głównych celów jednostek samorządu terytorialnego. Cieszy mnie fakt, że zostaną spełnione nadzieje mieszkańców miasta na nowe, atrakcyjne miejsce handlowo - rozrywkowe.”

O galerii:

Brama Jury to najnowszy projekt handlowy firmy Master Management Group. Na 15 000 m2 powierzchni najmu znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Galeria będzie zlokalizowana przy ulicy Wojska Polskiego, z dogodnym dojazdem do centrum miasta i w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Autorem koncepcji architektonicznej projektu MMG w Zawierciu jest pracownia LW+ARCHITEKCI z Warszawy.

O marce Planet Cinema:

Planet Cinema powstało w czerwcu 2011 roku jako nowa polska spółka – operator kin wielosalowych. W grudniu 2011 roku otwarto pierwsze kino Planet Cinema w Oświęcimiu, a drugie powstało w Ełku w sierpniu 2014 roku. Marka wyróżnia się na tle konkurencji wysokim poziomem obsługi klienta i emisją krótkich bloków reklamowych przed seansem. W przygotowaniu jest obecnie specjalna strefa VIP i nowa oferta dla klientów premium. Strategia marki zakłada uruchomienie kin w 6 nowych lokalizacjach: w Ciechanowie, Zawierciu, Kutnie, Kołobrzegu, Legionowie oraz w centrum Platan w Zabrzu.

Pliki