Ponad 1 milion klientów centrum w Ciechanowie.  Master Management Group skompletowało portfolio najemców

Master Management Group finalizuje zmiany w portfolio najemców centrum MMG Ciechanów, wprowadzając cztery nowe marki. Zarządca obiektu odnotował intensywny wzrost obrotów i liczby klientów w tym popularnym obiekcie na handlowej mapie miasta. Poziom najmu osiągnął 100 procent.

- W ubiegłym roku centrum przeszło przebudowę zarówno zewnętrznej części obiektu jak i części pasażu wewnątrz. To umożliwiło wprowadzenie nowych najemców, dawno oczekiwanych przez mieszkańców, a także zwiększenie powierzchni już dobrze zakorzenionych, najchętniej odwiedzanych marekmówi Anna Polak, Head of Leasing Master Management Group.Centrum handlowe Ciechanów jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych obiektów handlowych w regionie, wyróżniającym się zarówno bardzo dobrą, kompleksową ofertą, jak i komfortowymi, funkcjonalnymi wnętrzamipodkreśla Anna Polak.

Wiosną tego roku Master Management Group odnotowało silny wzrost najważniejszych wskaźników w centrum MMG Ciechanów, po krótkotrwałym okresie spadków, związanych ze zmianami gospodarczymi i wybuchem wojny na Ukrainie. Zwiększenie obrotów w marcu 2022 vs. luty 2022 sięgało ponad 40%. To efekt większego ruchu klientów, który wzrósł w tym okresie o ponad 20%. Kwiecień 2022 w porównaniu do marca 2022 jeszcze umocnił tę pozytywną tendencję. Obroty wzrosły bowiem w tym okresie o kolejne 15 procent, podobnie jak liczba klientów.

- Wyższe tempo wzrostu obrotów ponad tempo wzrostu odwiedzalności przekłada się wprost na zwiększenie wielkości koszyka zakupowego, tj. średniej wielkości paragonu. To dowód na przywiązanie klientów do oferowanych możliwości zakupowych w naszym centrum w Ciechanowie i pozytywną ocenę zmian w portfolio najemców. Tylko w czasie pięciu miesięcy tego roku na zakupy do naszego centrum przyjechało już ponad 1 milion klientówmówi Remigiusz Królikowski, Advisor to the Board Master Management Group.

Portfolio marek na poziomie 100 %
Nowi najemcy zaprosili pierwszych klientów na przełomie roku i wiosną tego roku. Nowoczesny sklep OCHNIK, urządzony w najnowszym koncepcie marki, zajmuje powierzchnię 140 m², uzupełniając ofertę obiektu w kategorii mody i akcesoriów. W salonie OCHNIK klienci znajdą nie tylko okrycia wierzchnie, w tym skórzane kurtki, z których słynie marka, ale też odzież, obuwie, torebki, paski, rękawiczki i portfele oraz nowoczesne walizki podróżne.
- OCHNIK rozpoczyna rozwój sieci sprzedaży w mniejszych miastach, a posiadanie sklepu w Ciechanowie idealnie wpisuje się w tę strategię. Obiekt spełnił nasze oczekiwania dotyczące nie tylko wielkości samej galerii, ale też doboru najemców. Współpraca z MMG zarówno na etapie negocjacji warunków najmu powierzchni handlowej, jak i późniejszej aranżacji wnętrza przebiegała bardzo sprawnie. Liczymy, że tak będzie nadalmówi Arkadiusz Konarski, dyrektor ds. rozwoju salonów firmowych OCHNIK.

- Naszym priorytetem w strategii najmu centrum w Ciechanowie jest utrzymanie silnych marek, które doskonale wykorzystują trendy w modzie. Cieszymy się, że tak rozpoznawalna marka jak Ochnik poszerzy ofertę tego obiektu w nowym koncepciedodaje Wioleta Sobieraj, Leasing Manager w MMG.

W tym samym kwartale do centrum dołączyła popularna, polska marka odzieżowa Carry z ofertą ubrań i akcesoriów dla wszystkich grup wiekowych. To propozycja mniej formalnej garderoby niemal wszystkich kategorii. Sklep zajął powierzchnię 680 m². Mieszkańcy Ciechnowa i okolic zyskali też sklep z biżuterią i zegarkami znanej marki Yes o powierzchni 50 m², a także sklep z artykułami dla domu Home&You, którego oferta jest dostępna na blisko 450 m². W połowie 2021 roku w centrum otwarte zostały sklepy popularnych marek Rossmann, Action i Vision Express, a większe powierzchnie zyskały dyskonty wielobranżowe Pepco i KiK. Obecnie poziom najmu w MMG Ciechanów sięga 100 procent.

Ofertę centrum MMG Ciechanów tworzą polskie i międzynarodowe marki wielu branż: od mody damskiej, męskiej i dziecięcej, po obuwie, akcesoria, biżuterię, artykuły wyposażenia wnętrz, po sport, punkty usługowe, wielkopowierzchniowy market spożywczy oraz popularne dyskonty niespożywcze i drogerie. Łączna powierzchnia najmu centrum MMG Ciechanów wynosi 15 600 m².

Centrum jest zlokalizowane przy drodze krajowej nr 60, łączącej województwa łódzkie i mazowieckie. Centrum dysponuje dużym parkingiem naziemnym na 500 miejsc. Dojazd możliwy jest również komunikacją miejską.

Pliki