Otwarcie biura IndieBi w Hi Piotrkowska

Witamy wyjątkowy zespół programistów oraz analityków rynku gier komputerowych startupu IndieBI, którzy wprowadzili się na 13 piętro naszego kompleksu Hi Piotrkowska w Łodzi, ze spektakularną panoramą na całe miasto.

 

„Hi Piotrkowska to wyjątkowy obiekt na mapie Łodzi, położony bezpośrednio przy największej stacji przesiadkowej w mieście, zwanej przez mieszkańców Stajnią Jednorożców. Wierzę, że funkcjonalność, estetyka i dobra energia tego miejsca przyczynią się do sukcesów nowych najemców” – mówi Justyna Druzynska MBA MRICS, Director of Office Operations w Master Management Group.

 

Bluebricks to firma programistyczna, tworzącą narzędzia i aplikacje dla klientów z Europy Zachodniej oraz Ameryki Północnej. Wspólnie ze startupem IndieBI, zajmującym się analizą sprzedaży na rynku gier komputerowych, zajęła powierzchnię 533 m² na 13 piętrze biurowca Hi. Jest to centrala obu firm w Polsce.

 

Blue Brick oraz IndieBI są firmami „remote first”, w których pracownicy wykonują swoje zadania głównie zdalnie. Ponad połowa zespołu mieszka w Łodzi, dlatego nowe miejsce pracy ma być jednocześnie inspirującym miejscem spotkań w centrum miasta, z wyraźnie oddzielonymi strefami „chill” oraz „work”.