MMG na Shopping Center Forum 2019

MMG – właściciel i zarządca portfolio MMG Centers, zlokalizowanych w ośmiu miastach w Polsce, zdradza efekty negocjacji podczas Shopping Center Forum 2019 CEE Exhibition & Conference.

Na tegorocznych targach najemcy mieli okazję zapoznać się z obiektami handlowymi MMG Centers, zlokalizowanymi w ośmiu miastach Polski. Siedem dobrze prosperujących formatów handlowych w Poznaniu, Szczecinie, Lubinie, Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich i Józefosławiu oraz projekt galerii handlowo – rozrywkowej Brama Jury w Zawierciu.

- Na targach udało nam się kontynuować rozmowy z najemcami zainteresowanymi wynajmem lokali w Zawierciu. Z sukcesem zakończyliśmy negocjacje z H&M, który zdecydował się na lokal o powierzchni 1723 mkw. i tym samym stał się kluczowym najemcą strefy fashion. Wielu najemców już zadeklarowało kontynuację współpracy oraz chęć powiększenia powierzchni istniejących sklepów w Bamie Mazur w Ełku. Na tegorocznych targach mieliśmy także po raz pierwszy okazję zaprezentować Starą Papiernię. MMG powierzono najem powierzchni handlowo-usługowej, która powstanie w ramach rozbudowy obiektu - mówi Anna Polak, Head of Leasing w MMG.