Master Management Group nową firmą członkowską  Loży Łódzkiej Business Centre Club

Firma Master Management Group, developer i zarządca nieruchomości handlowych i biurowych z siedemnastoletnim doświadczeniem w branży, dołączyła do grona członków prestiżowego klubu biznesu ‘Business Centre Club’. Flagowa inwestycja firmy – budynek Hi Piotrkowska w Łodzi, został wybrany na siedzibę biura Loży Łódzkiej BCC, która skupia ponad 80 przedsiębiorców z regionu.

28 września w Hi Piotrkowska odbyło się pierwsze, powakacyjne śniadanie biznesowe Loży Łódzkiej BCC. Gościem śniadania był Pan Jacek Goliszewski, prezes Business Centre Club, który zaprezentował nową strategię BCC. Podczas śniadania przedstawiciele BCC oficjalnie otworzyli nowe biuro Loży Łódzkiej w Hi Piotrkowska, którym zarządza firma Master Management Group z siedzibą w Warszawie.

Loża Łódzka w strukturach Klubu BCC - realizuje działalność BCC w regionie łódzkim, dając okazję do wzajemnej integracji, nawiązywania współpracy, wymiany doświadczeń oraz reprezentuje członków BCC w kontaktach z organami władzy państwowej i samorządowej. W Loży Łódzkiej odbywają się spotkania z parlamentarzystami, urzędnikami, a także szkolenia oraz spotkania służące nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Członkowie lóż uczestniczą w gremiach ustanowionych przez władze lokalne oraz sami są inicjatorami spotkań i dyskusji z regionalnymi decydentami. Ważnym zadaniem lóż regionalnych jest ich funkcja lobbingowa. Współdziałając z Instytutem Interwencji Gospodarczych i Zarządem BCC, loże regionalne BCC są płaszczyzną wymiany poglądów z posłami i senatorami RP, ośrodkiem monitorowania polityki gospodarczej rządu i działalności ustawodawczej Sejmu RP oraz miejscem spotkań z przedstawicielami administracji rządowej. Opinie przedsiębiorców wyniesione z tych dyskusji to narzędzia promowania postaw prorynkowych i metoda korygowania decyzji makroekonomicznych – całej problematyki, która stanowi przedmiot działalności doradczej BCC na szczeblu państwowym.