Historia firmy

Master Management Group inwestuje, buduje i zarządza nieruchomościami handlowymi na terenie całej Polski. Firma, mając wieloletnie doświadczenie na rynku i specjalistów z wielu obszarów, z powodzeniem realizuje samodzielne projekty oraz współpracuje z czołowymi deweloperami i inwestorami. Usługi spółki skierowane do sektora nieruchomości handlowych obejmują wszystkie etapy inwestycji począwszy od doradztwa strategicznego i transakcji zakupu poprzez ogólne zarządzanie aktywami, w tym nadzór techniczny, oraz komercjalizację i wsparcie marketingowe.

Dynamiczny rozwój uczynił firmę MMG liderem na rynku nieruchomości komercyjnych.


Awards__Distinctions.jpg

MMG_CompanyHistory_PL_Respo.png

Wielokrotnie nagradzana firma została założona w 2005 roku przez Paula Kuśmierza. Nadal jest przez niego zarządzana. W 2011 roku Blackstone, światowy gigant w sektorze private equity, zlecił spółce akwizycję, a następnie na wyłączność powierzył zarządzanie portfelem 7 nieruchomości handlowych w Polsce – King’s Street Retail –  łącznie 250 000 m2 GLA. W ramach tej współpracy MMG było odpowiedzialne za rozwój i przebudowę Magnolii, największego i najbardziej popularnego centrum handlowego we Wrocławiu. MMG powiększyło Magnolię z 77 000 m2 do 97 000 m2 GLA.

Aktualnie spółka zarządza ponad 70 000 m2 GLA w Polsce, w tym: Galerią Orkana w Lublinie, Galerią Niwa w Oświęcimiu, Galerią Sandomierz oraz galerią Brama Mazur, otwartą w sierpniu 2014 roku w Ełku. Dodatkowo Master Management Group prowadzi należący do CPI portfel nieruchomości biurowych w Polsce, w tym Central Tower (dawnej Orco Tower) i Prosta 69. Nowym projektem w portfolio firmy jest Galeria Młociny, która powstanie w dzielnicy Bielany przy największym węźle komunikacyjnym północnej Warszawy.

Siedziba firmy:
ul. Książęca 19/3
00-498 Warszawa

E-mail: biuro@mmgm.pl
Telefon: +48 22 584 59 40

Informacje o wynajmie:
leasing@mmgm.pl